serwis napędza dlugi.info
rejestracja

logowanie

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu w aktualnym brzmieniu.

WspółpracujemyFirma rekomendowana przez Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami

Jak zamienić fakturę na gotówkę?
(faktoring pozabankowy)

Zamień fakturę na gotówkę” to funkcjonalność portalu polegająca na bezpłatnym przekazaniu nieprzeterminowanej faktury z odroczonym terminem płatności do niebankowej firmy faktoringowej.Zgłoszenia można dokonać poprzez buton Zamień fakturę na gotówkę na stronie głównej, umieszczony w lewej części portalu:

Należy wybrać:

  • czy zamierzamy przekazać pojedynczą fakturę do faktoringu
  • czy podjąć stałą współpracę z wybraną firmą faktoringową.

Przekazanie pojedynczej faktury odbywa się poprzez formularz, na którym oprócz danych odbiorcy faktury należy podać kilka informacji nt. swojej firmy:

Jeśli chcemy podjąć stałą współpracę z wybraną firmą faktoringową, należy dokonać zgłoszenia poprzez formularz, na którym należy zaznaczyć możliwie dokładnie informacje nt. swojej firmy:

Po zatwierdzeniu formularza pokaże się mapka Polski z aktualnie współpracującymi firmami faktoringowymi. Należy wybrać firmę i potwierdzić zgłoszenie poprzez przycisk Zgłaszam.

Dane zostały przekazane do wybranej firmy faktoringowej, której przedstawiciel po weryfikacji przedstawi szczegóły oferty. O zmianach statusu zgłoszenia będziecie Państwo informowani mailem. Lista pozycji zgłoszonych do faktoringu dostępna jest w zakładce Moje konto » Zgłoszone do faktoringu:

Kontakt

Firma Consultingowa MTM

ul. Fordońska 393
85-766 Bydgoszcz

tel. 52 342 99 89
tel./fax 52 371 79 08